Çarşamba, 2024-04-24, 5:50 PM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 14
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Bilimsel ve Teknolojik Polemikler » Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin
dilokullariTarih: Salı, 2014-04-29, 5:14 PM | Mesaj # 1
İstekli Öğrenci
Grup: Üye
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil

AEC İngilizce Dil Okulları, dil öğrenimindeki görüş karmaşasında, öğrenim sırasında oluşabilen karmaşayı ve değişkenliğin gösterdiği etmenleri aradan çıkarmak üzere bir program sunarak yabancı dil öğrenmek isteyen öğrencilere düzgün bir eğitim süreci geçirmelerini hedeflemektedir.

İlk başta tercih ettiği sektör mensuplarının etkilerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, ihtiyaçları olumlu tepkiler alan AEC Dil kursları, kesin devam ettiği yolda alakalı kurumların İngilizce eğitiminde referans olabilme düzeyine gelmiştir.

Eğitim için devam ettiği sektörde farklı bölümlerde öncelik tercih haline üst düzeyde devam ettiği eğitimler, bireye özgü programlama eğitimleri yahut en fazla 4 kişilik şubelerde verilen öğretimler temel düzey İngilizce'dir. 

Avitaion English Center  Dil Okulları; eğitim farkıyla, öğrenim aşamasındaki kişilere enson düzende İngilizce gelişimlerini muhteşem düzeyde sonuca getirmesini sağlamak amacıyla bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

Eğitim süresi boyunca alanında uzman bir eğitim kadrosu tarafından, İngilizce eğitiminde başarmanın en baş etkenin öğretim görevlisi olduğunun bilincinde olan AEC  Dil Okulları, bu konuda özverili ve içten bir şekilde davranmaktadır. Şahıslara ve kurumlara özel ingilizce programları uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaçlayan AEC İngilizce Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet vermektedir.

Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve bunun yanında ‘12 Tüketici Kalite Ödülü gibi ödülleri alarak verdiği ingilizce kurslarının kalitesini belgelendirmiş ve ayrıca İş İngilizcesi alanındaki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını ispatlamıştır.

Forum » Güncel Yaşam » Bilimsel ve Teknolojik Polemikler » Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
  • Ankara Asfalt Firmaları - Ozelasfaltfirmalari.com (0)
  • Almanca Aylar (0)
  • Hekimler için Dijital Çözüm (0)
  • inovapin.com ile pubg mobile uc satın al (0)
  • Ankara araç kaplama hizmetleri - Ankaraarackaplama.com.tr (0)
  • Adana Boşanma Avukatı Ücretleri Kim Tarafından Ödenir? (0)
  • Ankara implant tedavi merkezi - Ankaradisklinik.com (0)
  • Soru Oyunu - Eğlenceli Bir Deneyim (0)
  • Profesyonel Ekip: Yangın Güvenliğiniz İçin (0)
  • Almanca Tercümenin Önemi (0)
  • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (9)
  • Nurcan Hanım nerede? (9)
  • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
  • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
  • Ana Fikri (6)
  • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
  • Sınav Sonuçlarım (5)
  • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
  • Zahide (4)
  • Son ayların favorileri (4)
  • sercank
  • crocodill
  • degaussbilisim
  • DERO
  • Onurca
  • Komünar
  • MericIrmak
  • GülünDikeni
  • Gökyüzü
  • dilokullari