Perşembe, 2024-03-28, 7:46 PM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 14
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi
İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi
sercankTarih: Cumartesi, 2020-10-17, 11:51 AM | Mesaj # 1
Yetkin Paylaşımcı
Grup: Üye
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil
İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi

İnsanların iş gereği sürekli yer değiştirmek zorunda kalması Ankara ikinci el eşya piyasasının doğmasına neden oldu. Bugün bir çok insan eşyalarını taşımak yerine ikinci el eşya spot merkezlerine satmayı tercih etmektedir. Birçok ikinci el eşya dükkanı insanların eşya satmak zorunda olduğu bu dönemde krizi fırsata çevirip eşyaları çok ucuza almayı planlar. Bu yüzden ikinci el eşya satış dükkanı seçerken dikkatli olmalısınız. Acar spot ikinci el eşya dükkanımız Ankara Öveçler ilçesinde hizmet vermeye başladı. Amacımız eşyanızı değerinde alıp size maddi konuda destek olmaktır.

İtfaiye Meydanı ikinci el eşya dükkanı olarak ikinci el mobilya, beyaz eşya ve antik eşyalarınızı ederinde alırız. Mobilyalarınızın 10 yıldan büyükse alım yapamıyoruz. Ankara 2.El Beyaz Eşya Alanlar olarak Çalışır durumdaki tüm 2.El beyaz eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Facebook kanalından bize satmak istediğiniz eşyaların resmini gönderip bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Watsap kanalı ile bize ulaşabilir eşyalarınızın satışı konusunda görüşebiliriz. Ankara öveçler ilçesinde ikamet ediyorsanız dükkanımıza uğrayıp çayınızı yudumlarken eşyalarınızın satışı konusunda bizimle görüşebilirsiniz.

2 El eşyalarınızı satmak istiyorsanız itfaiye meydanı web sitesi size istediğiniz sonucu verecektir. Web sitemizde bulunan firmaların tamamı kendi alanlarında uzman olup, müşteri memnuniyetine önem vererek hep doğru alışverişler yapmış yerlerdir. Hemen hemen itfaiye web sitesi üzerindeki tüm firmalar whatsapp kullanmaktadır ve bu aracılık ile firmalar ile bağlantıya geçebilirsiniz. Firmalara mobil telefonları aracılı ile whatsapp ile ulaşarak numaralarını http://itfaiyemeydani.com üzerinden aldığınızı ve satmak istediğiniz ikinci el eşyaların fotoğraflarını yollayın firma sahipleri size en hızlı şekilde fiyat sunsun ve eğer sizde fiyatı beğenirseniz eşyacılar kapınıza kadar gelip nakliye aracı ve hamallar ile tüm eşyalarınızı nakit ödemesini yaparak alıp gitsinler.

imza: Oyun - Forum

Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » İkinci El Eşya Alım Satım Merkezi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
  • Soru Oyunu - Eğlenceli Bir Deneyim (0)
  • Profesyonel Ekip: Yangın Güvenliğiniz İçin (0)
  • Almanca Tercümenin Önemi (0)
  • Solar Shield Cam Filmi Toptan ve Perakende Satışı (0)
  • Deniz Suyu Arıtımı (0)
  • Pubg Mobile Nasıl Bir Oyun? (0)
  • İkili opsiyonlar için komisyoncu nasıl seçilir? (0)
  • Ankara Böbrek Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nüket Rüzgaresen (0)
  • Sentius Home Geniş Mobilya Yelpazesi (0)
  • Kadın Giyim Modellerinde Öne Çıkan Trendler (0)
  • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (9)
  • Nurcan Hanım nerede? (9)
  • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
  • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
  • Ana Fikri (6)
  • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
  • Sınav Sonuçlarım (5)
  • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
  • Zahide (4)
  • Son ayların favorileri (4)
  • sercank
  • crocodill
  • degaussbilisim
  • DERO
  • Onurca
  • Komünar
  • MericIrmak
  • GülünDikeni
  • Gökyüzü
  • dilokullari