Çarşamba, 2024-04-24, 10:03 AM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 14
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

Mükemmel bir Oyun sitesi - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Mükemmel bir Oyun sitesi
Mükemmel bir Oyun sitesi
sercankTarih: Salı, 2012-11-27, 6:26 PM | Mesaj # 1
Yetkin Paylaşımcı
Grup: Üye
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil
Mükemmel bir Oyun sitesi

Birçoğumuz internet bağlantımızı kullanarak çeşitli oyun oynama sitelerine giriyor ve flash oyun oynuyoruz. Bu flash oyunlardan aldığımız haz ve heyecan sizce tatmin edici bir seviyede mi ? Eğer bu soruma vereceğiniz cevap olumsuz ise sizlere çok mükemmel bir oyun sitesi tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Bu güzel oyun sitesinin adı : oyunyolu.net idir. Oyunyolu sitesi vasıtasıyla çok sayıda harika oyundan oynama fırsatı bulabileceksiniz. Oyunlara başlamadan evvel oyun ile ilgili detaylı açıklamaları da okuma şansınız mevcuttur. Böylece oynayacağınız oyun hakkında ön bilgilere sahip oluyorsunuz. Bu ön bilgilere sahip olmanız sayesinde, oynayacağınız oyunlarda elde edebileceğiniz puan katsayısını da arttırabileceksiniz. Oyunlardan daha başarılı bir şekilde çıkmanız için, her oyunda bu tarz bilgilendirme yazıları yazılmıştır. Siz değerli site takipçilerimiz, canınız istediği takdirde beceri oyunları oynayacak, canınız istediği takdirde motorsiklet sürme oyunu oynayabilecek. Bu cümlede anlatmak istediğim her türlü oyun çeşidinden bu sitede olduğudur. O anda hangi tarz oyun çeşidinden oynamak istiyor iseniz, o oyun çeşidindeki oyuna sadece tek bir tuş ile bağlanacaksınız. Son zamanların popüler oyun türü olan Bubble trouble oyunlarını size tavsiye edebiliriz. Bu oyun türünün yanı sıra yine son günlerin en çok oynanan oyun serisi Mahjong oyunlarından da mutlak suretle oynamalısınız. Mahjong oyun serisi, zeka oyunları adlı kategori üzerinde kendine yer bulan bir oyun serisidir. Bu seride çok sayıda oyun bir arada bulunmaktadır.

Artık canınız sıkıldığı zaman ne yapacağınızı gayet iyi biliyorsunuz. Nitekim bugün sizlere gerçekten mükemmel bir oyun sitesini tanıttım. Bu sitede geçireceğiniz zamanın farkına dahi varmayacağınızı düşünüyorum. Ben şahsen oyunyolu adresinde oyun oynarken saate bir defa bile bakmıyorum. Çoğu zaman da bilgisayarda fazla oturmaktan belime ağrılar giriyor. Bu denli sürükleyici oyun içeriğine sahip bir oyun sitesinden bahsediyorum arkadaşlar. Umarım siz de en az benim kadar bu sitedeki oyun kalitesinden memnun kalacaksınız.

imza: Oyun - Forum

Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Mükemmel bir Oyun sitesi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
  • Ankara Asfalt Firmaları - Ozelasfaltfirmalari.com (0)
  • Almanca Aylar (0)
  • Hekimler için Dijital Çözüm (0)
  • inovapin.com ile pubg mobile uc satın al (0)
  • Ankara araç kaplama hizmetleri - Ankaraarackaplama.com.tr (0)
  • Adana Boşanma Avukatı Ücretleri Kim Tarafından Ödenir? (0)
  • Ankara implant tedavi merkezi - Ankaradisklinik.com (0)
  • Soru Oyunu - Eğlenceli Bir Deneyim (0)
  • Profesyonel Ekip: Yangın Güvenliğiniz İçin (0)
  • Almanca Tercümenin Önemi (0)
  • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (9)
  • Nurcan Hanım nerede? (9)
  • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
  • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
  • Ana Fikri (6)
  • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
  • Sınav Sonuçlarım (5)
  • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
  • Zahide (4)
  • Son ayların favorileri (4)
  • sercank
  • crocodill
  • degaussbilisim
  • DERO
  • Onurca
  • Komünar
  • MericIrmak
  • GülünDikeni
  • Gökyüzü
  • dilokullari