Pazartesi, 2020-07-06, 3:20 PM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 11
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

Kolay Ödeme Sistemi - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
 • Page 1 of 1
 • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Kolay Ödeme Sistemi (ukash, ukash kart, ukash card)
Kolay Ödeme Sistemi
crocodillTarih: Perşembe, 2013-05-16, 11:25 PM | Mesaj # 1
Yetkin Paylaşımcı
Grup: Üye
Mesajlar: 557
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil

Site Adresi: Kolay Ödeme Sistemi
Site Açılış Tarihi: 2012
Site Hakkında Tanıtım:

İnternette oyun oynamak çok keyiflidir ve internet kullanıcılarının çoğu da oynar. Bazen bu oyunları satın almanız bazen de bahis oyunlarına para yatırmanız gerekir. Ukash kart 19 haneli pini olan ve alışveriş sırasında bu pini kullanarak ödeme yapmanızı sağlayan bir karttır. Kartlarınız kullansanız da kullanmasanız da bir yıl içinde geçersiz sayılıyor. Çeşitli limitleri olan kartları ihtiyacınız olan para kadar temin edebilirsiniz. Ukash card aldınız ve vazgeçtiniz ya da acil paraya ihtiyacınız oldu.

Mademki birileri sizden önce sizi düşünmüş güvenli alışveriş yaparak dolandırıcılara yem olmaktan sizi korumak istemiş ve ukash sanal kartı hizmetinize sunmuş peki siz bir ukash kart elde etmek için hala neyi bekliyorsunuz.


crocodill
 
arefbilisimTarih: Cuma, 2013-07-12, 1:23 PM | Mesaj # 2
Misafir
Grup: Üye
Mesajlar: 2
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil
www.ukashkartalin.com  10€ yu 27 tlden alabirisiniz.Kredi kartı kullanmadan ödeme yapabilmenizi sağlayan Ukash; online ödeme sistemi kullanılan internet sitelerinde geçerli 19 haneli şifreden oluşan bir ön ödemeli kart sistemidir. Dünya üzerinde 12000'den fazla internet sitesinde ve alışveriş noktasında kullanabilirsiniz. Ukash sayesinde kimlik bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olan Ukash kodları sayesinde internette kişisel bilgilerinizi saklayarak hem güvenli hem ekonomik alışveriş yapmış olursunuz. Size verilen 19 haneli Ukash kodunu, alışveriş yaptığınız sitede Ukash seçeneğine girerek alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.ukashkartalin.com vergi denetimli yasal satış yapmaktadır. Sitemiz Ukash pinlerini internet ortamında pazarlama hakkına sahiptir. Böylelikle siz ürünü yasal satıcıdan temin etmiş olursunuz. Bu siz müşterilerimiz için hem ekonomik hem güvenli alışveriş konusunda bir avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte www.ukashkartalin.com toplu alım yaptığı için fiyatları da diğer sitelere göre daha uygundur. Dilerseniz yüksek miktarda toplum alımlarda indirim de mevcuttur.

www.ukashkartal.com 10€ 32 tldir. Bu siz müşterilerimiz için hem ekonomik hem güvenli alışveriş konusunda bir avantaj sağlamaktadır. .
 
arefbilisimTarih: Cuma, 2014-07-04, 4:05 AM | Mesaj # 3
Misafir
Grup: Üye
Mesajlar: 2
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil
18 AĞUSTOS 2013 İTİBARİYLE
ukash  kart, ön ödemeli internet sitelerinde kullanılan 19 haneli şifreden oluşan bir ön ödemeli pin sistemidir. Somut olarak örnek vermek gerekirse Türkiye'de faturasız hatlarda kullanılan TL yüklemelerine benzer. Bu sayede nerede ne kadar kullanacağınızı önceden belirlemiş olduğunuz için hem maddi hem manevi olarak herhangi bir risk yaşamazsınız.
www.ukashkartalin.com  ,  www.ukash-paysafe-card.com ve www.ukashpaypaltim.com]  vergi denetimli yasal satış yapmaktadır. Sitemiz ukashkart pinlerini internet ortamında pazarlama hakkına sahiptir. Böylelikle siz ürünü yasal satıcıdan temin etmiş olursunuz. Bu siz müşterilerimiz için hem ekonomik hem güvenli alışveriş konusunda bir avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte www.ukashkartalin.comtoplu alım yaptığı için fiyatları da diğer sitelere göre daha uygundur. Dilerseniz yüksek miktarda toplum alımlarda indirim de mevcuttur.
 
 Maddeler İle; Neden Biz? 
 
 1) Sitemiz, satılan tüm ukash kartları ve satış esnasında yapılan iletişim unsurlarını, 3. şahıslara karşı korumakta, tüm bilgileriniz güvenli bir platform içerisinde saklamaktadır. 
 
 2) ukash kart satışlarımız ve kuruluşumuz, Türkiye Cumhuriyeti yasaları ile tamamen uyumludur. Yasaların sunmuş olduğu tüm yükümlülükler, firmamız tarafınca yerine getirilir, bu bağlamda gerek sizlere, gerek firmamıza sorun yaratacak herhangi bir unsur söz konusu olmadan ukash kart satışı sağlanmaktadır. 
 
 3) Firmamız bünyesinde yer alan ukashkart satış ve ukash kart destek ekibimiz, tamamen bu bağlamda çalışmakta, hizmet sunmaktadır. Bu nedenle de, tüm ukash kart ihtiyaçlarınızda, sizin gibi düşünen ve sizin gibi sektör hakkında bilgi sahibi olan kişiler ile iletişim kurmanız sağlanmaktadır.
 
ukash Almak Çok Kolay. İşte Yapmanız Gerekenler:
1- www.ukashkartalin.com  ,  www.ukash-paysafe-card.com ve www.ukashpaypaltim.com]  adreslerimizden canlı bağlantıya bağlanınız.
2-Ödemeyi yapacağınız banka bilgilerini alınız.
3-Ödemeyi yapınız.
4-Canlı destekten ödemeyi yaptığınız banka ve kendi adınızı ve soyadınızı , yatırdığınız miktarı yazınız.
5-ukash Kart Kodu 1-2 dk içinde oparatörümüzün kontrolüyle hemen elinizde....
  
 Unutmayın; firmamız, ukash kart konusunda profesyonel adımlar atan, güvenli ödemeleriniz için gerekli olan Ukash ihtiyaçlarınızı profesyonel bir yapı içerisin de gideren, en önemlisi de; yasal hükümlülüklerini yerine getirerek hareket eden bir kuruluştur. Sizler de, güven içerisin de ukash kart ihtiyaçlarınızı sitemiz üzerinden giderebilir, İnternet içerisinde çok daha rahat bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz.

www.ukashkartalin.com  ,  www.ukash-paysafe-card.com ve www.ukashpaypaltim.com]
Adreslerimizde hızlı ve güvenilir ukashkart satışı yapmaktayız.ukash kart fiyat listemiz bu 13/08/2013  kurla aşağıdaki gibidir.
5€  14TL **10€ 27TL** 15€ 41TL **20€ 54TL**25€ 68TL**30€ 81TL**40€ 108TL**50€ 135TL**
60€ 162TL**75€ 203TL***100€ 270TL***150€ 405TL**200€ 540TL**250€ 675TL

Kredi kartı,havale ve eft ile ukash kart satışı yapılmaktadır.

Türkiye dışındaki tüm yabancı ülkelerdeki  müşterilerimiz Western Union 'la para gönderebilir.anında ukash kart kodlarını alabilirler.

Çalıştığımız banka isimleri:GARANTİ BANKASI,YAPIKREDİ BANKASI,İŞ BANKASI,ŞEKERBANK,AKBANK,TEB, 
ZİRAAT BANKASI,DENİZBANK,FİNANSBANK,VAKIFBANK,HALKBANK

Canlı desteğe girerek bankalarımızın hesap numaralarını alabilirsiniz.

 YENİ KAMPANYAMIZ BAŞLADI 31 ARALIK 2013 TARİHİNE KADAR TOPLAMDA(PARÇA PARÇADA OLABİLİR) 1000€  UKASHALAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ 5 € HEDİYE EDİYORUZ.

Added (2013-09-14, 4:34 PM)
---------------------------------------------
Ukash kart, ön ödemeli internet sitelerinde kullanılan 19 haneli şifreden oluşan bir ön ödemeli pin sistemidir. Somut olarak örnek vermek gerekirse Türkiye'de faturasız hatlarda kullanılan TL yüklemelerine benzer. Bu sayede nerede ne kadar kullanacağınızı önceden belirlemiş olduğunuz için hem maddi hem manevi olarak herhangi bir risk yaşamazsınız.
www.ukashkartal.com 
www.ukashkartblog.com
www.ukashpaypaltim.com 
 www.ukashkartalin.com ve www.ukash-paysafe-card.com  vergi denetimli yasal satış yapmaktadır. Sitemiz Ukash kart pinlerini internet ortamında pazarlama hakkına sahiptir. Böylelikle siz ürünü yasal satıcıdan temin etmiş olursunuz. Bu siz müşterilerimiz için hem ekonomik hem güvenli alışveriş konusunda bir avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte ukashkartalin.com toplu alım yaptığı için fiyatları da diğer sitelere göre daha uygundur. Dilerseniz yüksek miktarda toplum alımlarda indirim de mevcuttur.
  
Ukash Almak Çok Kolay. İşte Yapmanız Gerekenler:
1-www.ukashkartal.com 
www.ukashkartblog.com
www.ukashpaypaltim.com 
 www.ukashkartalin.com ve www.ukash-paysafe-card.com  adreslerimizden canlı bağlantıya bağlanınız.
2-Ödemeyi yapacağınız banka bilgilerini alınız.
3-Ödemeyi yapınız.
4-Canlı destekten ödemeyi yaptığınız banka ve kendi adınızı ve soyadınızı , yatırdığınız miktarı yazınız.
5-Ukash Kart Kodu 1-2 dk içinde oparatörümüzün kontrolüyle hemen elinizde....
  
 Unutmayın; firmamız, Ukash kart konusunda profesyonel adımlar atan, güvenli ödemeleriniz için gerekli olan Ukash ihtiyaçlarınızı profesyonel bir yapı içerisin de gideren, en önemlisi de; yasal hükümlülüklerini yerine getirerek hareket eden bir kuruluştur. Sizler de, güven içerisin de Ukash kart ihtiyaçlarınızı sitemiz üzerinden giderebilir, İnternet içerisinde çok daha rahat bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz.

www.ukashkartal.com 
www.ukashkartblog.com
www.ukashpaypaltim.com 
 www.ukashkartalin.com ve www.ukash-paysafe-card.com

Adreslerimizde hızlı ve güvenilir ukash kart satışı yapmaktayız.Ukash kart fiyat listemiz bu 13/08/2013  kurla aşağıdaki gibidir.
5 €   15 TL ** 10 €  29 TL ** 15 €  43 TL ** 20 €  57 TL ** 25 €  71 TL ** 30 €  85 TL ** 35 €  99 TL ** 40 €  114 TL ** 
45 € 128 TL** 50 €  142 TL ** 60 €  169 TL ** 70 €  196 TL ** 75 €  209 TL ** 100 € 284 TL ** 150 € 419 TL ** 200€ 554 TL ** 250 € 694 TL ** 300 € 834 TL ** 350 € 973 TL ** 400 € 1112 TL ** 450 € 1250 TL ** 500 € 1389 TL ** 1000 € 2778  TL

Kredi kartı,havale ve eft ile ukash kart satışı yapılmaktadır.

Türkiye dışındaki tüm yabancı ülkelerdeki  müşterilerimiz Western Union 'la para gönderebilir.anında ukash kart kodlarını alabilirler.

Çalıştığımız banka isimleri:GARANTİ BANKASI,YAPIKREDİ BANKASI,İŞ BANKASI,ŞEKERBANK,AKBANK,TEB, 
ZİRAAT BANKASI,DENİZBANK,FİNANSBANK,VAKIFBANK,HALKBANK

Canlı desteğe girerek bankalarımızın hesap numaralarını alabilirsiniz.

Added (2014-07-04, 4:05 AM)
---------------------------------------------
ukash kart, ön ödemeli internet sitelerinde kullanılan 19 haneli şifreden oluşan bir ön ödemeli pin sistemidir. Somut olarak örnek vermek gerekirse Türkiye'de faturasız hatlarda kullanılan TL yüklemelerine benzer. Bu sayede nerede ne kadar kullanacağınızı önceden belirlemiş olduğunuz için hem maddi hem manevi olarak herhangi bir risk yaşamazsınız.
ukashkartal.com  
 vergi denetimli yasal satış yapmaktadır. Sitemiz Ukash kart pinlerini internet ortamında pazarlama hakkına sahiptir. Böylelikle siz ürünü yasal satıcıdan temin etmiş olursunuz. Bu siz müşterilerimiz için hem ekonomik hem güvenli alışveriş konusunda bir avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte ukashkartal.com toplu alım yaptığı için fiyatları da diğer sitelere göre daha uygundur. Dilerseniz yüksek miktarda toplum alımlarda indirim de mevcuttur.
 
 Maddeler İle; Neden Biz? 
 
 1) Sitemiz, satılan tüm ukash kartları ve satış esnasında yapılan iletişim unsurlarını, 3. şahıslara karşı korumakta, tüm bilgileriniz güvenli bir platform içerisinde saklamaktadır. 
 
 2) Satışlarımız ve kuruluşumuz, Türkiye Cumhuriyeti yasaları ile tamamen uyumludur. Yasaların sunmuş olduğu tüm yükümlülükler, firmamız tarafınca yerine getirilir, bu bağlamda gerek sizlere, gerek firmamıza sorun yaratacak herhangi bir unsur söz konusu olmadan ukash kart satışı sağlanmaktadır. 
 
 3) Firmamız bünyesinde yer alan ukash kart satış ve ukash kart destek ekibimiz, tamamen bu bağlamda çalışmakta, hizmet sunmaktadır. Bu nedenle de, tüm ukash kart ihtiyaçlarınızda, sizin gibi düşünen ve sizin gibi sektör hakkında bilgi sahibi olan kişiler ile iletişim kurmanız sağlanmaktadır.
ukash
 Almak Çok Kolay. İşte Yapmanız Gerekenler:
1-ukashkartal.com  ,  adreslerimizden canlı bağlantıya bağlanınız.
2-Ödemeyi yapacağınız banka bilgilerini alınız.
3-Ödemeyi yapınız.
4-Canlı destekten ödemeyi yaptığınız banka ve kendi adınızı ve soyadınızı , yatırdığınız miktarı yazınız.
5-Ukash Kart Kodu 1-2 dk içinde oparatörümüzün kontrolüyle hemen elinizde....
  
 Unutmayın; firmamız, ukash kart konusunda profesyonel adımlar atan, güvenli ödemeleriniz için gerekli olan ukash ihtiyaçlarınızı profesyonel bir yapı içerisin de gideren, en önemlisi de; yasal hükümlülüklerini yerine getirerek hareket eden bir kuruluştur. Sizler de, güven içerisin de ukash kart ihtiyaçlarınızı sitemiz üzerinden giderebilir, İnternet içerisinde çok daha rahat bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz.

ukashkartal.com  ,  

Adreslerimizde hızlı ve güvenilir

Ukash kart bozumuda çok kolay:
1-ukashkartal.com ukashkartal.com ,
  ukashkartblog.com  
  netukash.net
  astrokartal.net
adreslerimizden birine girin canlı desteğe bağlanın.
2-ukash kodunuzu ve tam miktarını ve kulllanım tarihini yazın.
3-paranızın yatacağı banka ismini ve hesapnumarası ve şube kodunu  yazın.
4-ukash bozumu günlük kura göre değişmektedir.Bu kura göre 10 yada 15 dk içerisinde bozum yapılarılarak paranız hesabınıza yatacaktır.
5-Hesap havale ücreti size aittir.
 
En ucuz ukash kart fiyat listemiz  09/11/2013 tarihli güncel kurla aşağıdaki gibidir.
**10€ 32 TL**15€  48 TL**20€  63 TL**25€  78 TL**30€  94 TL **35€  108 TL**40€  123 TL
50€  153 TL**60€  183 TL**70€  213 TL***100€ 302 TL**150€ 453 TL**200€ 604 TL**250€ 754 TL

 Havale ve eft ile ukash kart satışı yapılmaktadır.
Kredi kartı ile ukash kart satışı yapılmamaktadır.

Çalıştığımız banka isimleri:GARANTİ BANKASI,YAPIKREDİ BANKASI,İŞ BANKASI,ŞEKERBANK,AKBANK,TEB, 
ZİRAAT BANKASI,DENİZBANK,FİNANSBANK,VAKIFBANK,HALKBANK

Canlı desteğe girerek bankalarımızın hesap numaralarını alabilirsiniz.

Eklentiler: 9553306.jpg(5.6 Kb)


www.ukashkartal.com 10€ 32 tldir. Bu siz müşterilerimiz için hem ekonomik hem güvenli alışveriş konusunda bir avantaj sağlamaktadır. .
 
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Kolay Ödeme Sistemi (ukash, ukash kart, ukash card)
 • Page 1 of 1
 • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
 • 360 Derece Performans Değerlendirme RunHR360 (0)
 • İstanbul temizlik firmaları - istanbultemizlik.info (0)
 • Kurumsal Web Sitesi Nedir (0)
 • Yurtdışı Üniversite Ücretleri (0)
 • Otomotiv.Net ile İkinci El Otomobil Al Sat (0)
 • Burun Estetiğini Kimler Yaptırmalı? (0)
 • 2. El Eşya Alanlar Balgat (0)
 • Güncel haberler Lifehaber.de platformunda sizi bekliyor (0)
 • Evden eve nakliye hizmetleri - Mopasnakliyat.com (0)
 • Elvankent Bölgesinde İkinci El Eşya Alanlar (0)
 • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
 • Nurcan Hanım nerede? (9)
 • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (8)
 • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
 • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
 • Ana Fikri (6)
 • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
 • Sınav Sonuçlarım (5)
 • Arkadaşlar (4)
 • Son ayların favorileri (4)
 • sercank
 • crocodill
 • degaussbilisim
 • DERO
 • Onurca
 • Komünar
 • MericIrmak
 • GülünDikeni
 • Gökyüzü
 • dilokullari
 • Ziyaret Bildirimi
  Bugün Gökyüzünde Olanlar
  sercank, nothingx