Perşembe, 2024-03-28, 12:10 PM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 14
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

Bebeklerinizi Güneşten Koruyun - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Bebeklerinizi Güneşten Koruyun (avene, la roche posay)
Bebeklerinizi Güneşten Koruyun
crocodillTarih: Çarşamba, 2015-06-17, 9:40 PM | Mesaj # 1
Yetkin Paylaşımcı
Grup: Üye
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil

Site Adresi: Bebeklerinizi Güneşten Koruyun
Site İçerik: Bebek Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2010
Site Hakkında Tanıtım:

19 yaşında falanım, hatırladığım şey halsizlik, iştahta azalma kilo kaybı gibi şikayetlerle doktora gitmişliğim. Sonrası komik. Çünkü çok kötü durumlarla karşılaşma beklentisi içerisinde gittiğim doktor, bana “D vitamin eksikliğin var. Bol bol güneşe çık.” Demişti. Nasıl yer ettiyse beynimde, güneşte oturmayı, güneşlenmeyi pek severim. Bebeğim için de gerekli D vitaminini alsın diye onunla sahile gider anne-kız küçük çaplı güneşleniriz. Güneşten korunmak için http://www.narecza.com adresine gir La Roche Posay diye bir marka var, biraz incele dedi. O gün korkumdan sahilin tadını çıkarmaya gidemedik bebeğimle.

[url=http://www.narecza.com/La-Roche-Posay,LA_1778-3.html]La Roche Posay[/url] markası da neyin nesiymiş diye bakarken ne göreyim? Marka bebekler için özel güneş kremi yapmış. Paraben ve parfümsüz bebek güneş kremi.. Fikri bile inanılmaz güzel derken, 50 faktörlü olmasını da görünce, bir alalım dedim. Güneş kremimiz geldi, bebeğimle artık çıkmadan önce kendi kremlerimizi sürüyoruz. Ben onunkini sürüyorum tabii. İnşallah kendi kremini kendi sürdüğü günler de gelecek. Kremden yarım saat sonra da çıkıp doyasıya D vitamini alıyoruz.

Narecza sayesinde Avene markası ile de tanıştım. Yüzüm doğumdan sonra biraz bozuldu, eski güzelliği kalmadı diyordum. Arkadaşımla beraber [url=http://www.narecza.com/Avene,LA_615-3.html]Avene[/url]’nin leke, siyah nokta kremini kullanalım, deneyelim dedik. Onun yüzü benimkinden çok daha kötü durumdaydı o ekstra ürünler de aldı. Kremi düzenli olarak uyguladım ve kısa sürede sivilcelerde azalma, siyah noktalarda belirsizlik başladı. Aylardır aynalara küstüren bu küçük noktalara veda ediyordum galiba.

crocodill

Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Bebeklerinizi Güneşten Koruyun (avene, la roche posay)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
  • Profesyonel Ekip: Yangın Güvenliğiniz İçin (0)
  • Almanca Tercümenin Önemi (0)
  • Solar Shield Cam Filmi Toptan ve Perakende Satışı (0)
  • Deniz Suyu Arıtımı (0)
  • Pubg Mobile Nasıl Bir Oyun? (0)
  • İkili opsiyonlar için komisyoncu nasıl seçilir? (0)
  • Ankara Böbrek Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nüket Rüzgaresen (0)
  • Sentius Home Geniş Mobilya Yelpazesi (0)
  • Kadın Giyim Modellerinde Öne Çıkan Trendler (0)
  • SMA Nedir? (0)
  • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (9)
  • Nurcan Hanım nerede? (9)
  • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
  • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
  • Ana Fikri (6)
  • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
  • Sınav Sonuçlarım (5)
  • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
  • Zahide (4)
  • Son ayların favorileri (4)
  • sercank
  • crocodill
  • degaussbilisim
  • DERO
  • Onurca
  • Komünar
  • MericIrmak
  • GülünDikeni
  • Gökyüzü
  • dilokullari