Perşembe, 2024-03-28, 8:26 PM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 14
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

Platinmarket.com e-ticaret sitesi - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Platinmarket.com e-ticaret sitesi
Platinmarket.com e-ticaret sitesi
sercankTarih: Perşembe, 2015-11-12, 11:40 PM | Mesaj # 1
Yetkin Paylaşımcı
Grup: Üye
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil
Platinmarket.com e-ticaret sitesi

Günümüzde hayli fazla, e-ticaret sitesi satan firma tanımaktayız, fakat bu firmalar içerisin de malesef ki herkes yeterince bilgiye sahip değildir. Sizler ürün satışlarınızı yapmak için birçok firmayı incelemiş ve onlar içerisin de gerek seo açısından gerekse kodlama profesyonelliği ve görselliğin ön planda olacağı siteleri incelemişsinizdir.

Tercih etmek için zorluk çekenlere bir önerimiz olacak. Geçenlerde bir arkadaşım için bu tarz bir site yani e-ticaret sitesi ihtiyaç olmuştu ve yaptığım araştırmalar neticesin de platinmarket.com ile tanıştım. Siteyi inceledigim de 10 yıllık bir tecrübe ile karılaştım ve demoyu gördügümde oldukça hosuma gitti.Kendileriyle irtibata geçtim, ilgili ve bilgili bir ekip kurmuş platinmarket.com hakikaten internet sektörün de e-ticaret siteleri yapan birçok firmadan çok farklılar.

Uzun uzun yapmış oldugumuz konuşmalar neticesin de oldukça mantıklı görüşleri ve profesyonel web arayüzleri ile farkındalık yarattıkları apaçık ortada.Arkadaş bir adet e-ticaret sitesi satın aldı ve birkaç gün sonra kendisine memnun kalıp kalmadıgını sordugum da hiçbir sorun yaşamadıgını ve bugune kadar onca e-ticaret sitesi satan firmayla görüştüm fakat kimse bukadar fazla ilgi ve destekte bulunmamıştı dedi. O andan itibaren kim e-ticaret sitesi istese direk olarak www.platinmarket.com gösteriyorum ve gönül rahatlıylada eşimi dostumu yönlendirebiliyorum. Dile kolay on yıllık bir tecrübeye sahipler yaptıkları e-ticaret siteleri arayüz kodlama ve seosu çok çok iyi. Herkese tavsiyemdir eğer ki bir e-ticaret sitesi satın alacaksanız platinmarket.com ile mutlaka bir görüşün.

Siz ofislerinde çayınızı yudumlarken onlar da sizlere kurulacak olan e-ticaret sitelerinin birkaç demosunu gösteriyorlar bu siteler hakkında bilgi veriyorlar gerek admin paneli kontrolü,gerekse yapacağınız reklam çalışmaları en önemlisi de ürün ekleme konusunda herkesin yaptığı birçok yanlışlardan bahsedip sitenizin çok kısa sürede arama motorlarında en üst seviyeye çıkarabilecek tüyolar veriyor. Ürün eklerken ürününüz ile ilgili anahtar kelimeleri, ürünlerin görsellikleri ve açıklamaları kısacası kurulan e-ticaret sitesini nasıl kısa sürede zirveye taşıyabilirsiniz bunlardan bahsediyorlar. Diğerleri gibi siteyi yaptık bitti gibi düşünen bir firma değil. platinmarketcom on yıllık tecrübesi ile daima sizlerin yanında.

imza: Oyun - Forum

Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Platinmarket.com e-ticaret sitesi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
  • Soru Oyunu - Eğlenceli Bir Deneyim (0)
  • Profesyonel Ekip: Yangın Güvenliğiniz İçin (0)
  • Almanca Tercümenin Önemi (0)
  • Solar Shield Cam Filmi Toptan ve Perakende Satışı (0)
  • Deniz Suyu Arıtımı (0)
  • Pubg Mobile Nasıl Bir Oyun? (0)
  • İkili opsiyonlar için komisyoncu nasıl seçilir? (0)
  • Ankara Böbrek Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nüket Rüzgaresen (0)
  • Sentius Home Geniş Mobilya Yelpazesi (0)
  • Kadın Giyim Modellerinde Öne Çıkan Trendler (0)
  • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (9)
  • Nurcan Hanım nerede? (9)
  • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
  • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
  • Ana Fikri (6)
  • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
  • Sınav Sonuçlarım (5)
  • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
  • Zahide (4)
  • Son ayların favorileri (4)
  • sercank
  • crocodill
  • degaussbilisim
  • DERO
  • Onurca
  • Komünar
  • MericIrmak
  • GülünDikeni
  • Gökyüzü
  • dilokullari