Perşembe, 2024-04-25, 1:15 PM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 14
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

Tesisat Firmaları - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Tesisat Firmaları (Tesisat firmaları konusunda yaptığım araştırma)
Tesisat Firmaları
angelTarih: Çarşamba, 2016-02-24, 7:06 PM | Mesaj # 1
Misafir
Grup: Üye
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil
Sayın forum sakinleri öncelikle burada yapmak istediğim paylaşımın asıl nedeni tesisat firmaları araştırması yaptıktan sonra çağırdığım ve sorunumuzu çözen Dizayn Tesisat'a teşekkür içindir.

Evimizde su kaçağı vardı, duvarda ıslanma ve renginde sararma oluşmuştu. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan ve çözüm bulan komşularımız olmuşmuydu merak ederek 20 dairelik apartmanı inanır mısınız tek tek dolaştım.

Bir çoğu mahalle tesisatçılarına yaptırdıklarını ve evin mahfolduğundan bahsediyordu. 2 komşumuz google'dan Dizayn Tesisat'ı bulduğunu söyledi ve ikiside çok memnundu. Bende hemen araştırmalara başladım.

Tek bir şey yapacaktım google'a su tesisatçıları yazıp en fazla 2. sayfanın sonuna kadar tüm sitelere bakıp bir karar verecektim.

Tüm siteleri açtım ve Dizayn Tesisat Firması'na 2. sayfada rastladım. diğer sitelerden farklıydı. Sürekli bilgilendirmeler yapan, paylaşımlar yapan ve müşterileri bilgilendiren bir tesisat firması, çok enteresan geldi.

Sitelerine verdikleri önemden dahi işlerine ne kadar bağlı oldukları anlaşılıyordu. Diğer tesisat firmaları arasından sadece bu firmayı aradım. Gerçektende işlerini ustaca yaptılar kameralı cihazlar ve dinleme ekipmanları vardı. Duvardaki su hareketlerini dinlediler ya inanılır gibi değil.

Kırma dökme olmadı desem yalan olur, sadece çok küçük bir yeri kırdılar ve gerçektende su kaçağı oradaydı. Zaten bu işi kırmadan nasıl yapacaklar, önemli olan her yeri kırmamak. Onarımınıda yaptılar ve sonuç su kaçağı artık yok tertemiz iş.

Bende o zaman söz vermiş bulundum sizi forumda tavsiye edicem diye. Hemde insanlarada faydam olur. Verdiğiniz paralar boşa gitmesin. Hem uygun fiyata iş yaptırın hemde üst kalite hizmet alın. Daha ne diyim, iyi forumlar.

Gönderen angel - Çarşamba, 2016-02-24, 7:08 PM

Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Tesisat Firmaları (Tesisat firmaları konusunda yaptığım araştırma)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
  • Alya Kılıç Akademi ile Protez Tırnak Eğitimi (0)
  • Ankara Asfalt Firmaları - Ozelasfaltfirmalari.com (0)
  • Almanca Aylar (0)
  • Hekimler için Dijital Çözüm (0)
  • inovapin.com ile pubg mobile uc satın al (0)
  • Ankara araç kaplama hizmetleri - Ankaraarackaplama.com.tr (0)
  • Adana Boşanma Avukatı Ücretleri Kim Tarafından Ödenir? (0)
  • Ankara implant tedavi merkezi - Ankaradisklinik.com (0)
  • Soru Oyunu - Eğlenceli Bir Deneyim (0)
  • Profesyonel Ekip: Yangın Güvenliğiniz İçin (0)
  • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (9)
  • Nurcan Hanım nerede? (9)
  • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
  • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
  • Ana Fikri (6)
  • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
  • Sınav Sonuçlarım (5)
  • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
  • Zahide (4)
  • Son ayların favorileri (4)
  • sercank
  • crocodill
  • degaussbilisim
  • DERO
  • Onurca
  • Komünar
  • MericIrmak
  • GülünDikeni
  • Gökyüzü
  • dilokullari