Perşembe, 2024-03-28, 3:13 PM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 14
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

Instagram’dan Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz? - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Instagram’dan Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz?
Instagram’dan Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz?
delaporta444Tarih: Perşembe, 2017-11-16, 2:46 PM | Mesaj # 1
Misafir
Grup: Üye
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil
Sosyal medya artık kişi veya kurumlara ciddi paralar kazanma fırsatı veriyor. Nasıl mı? Bunun için tek yapmanız gereken şey profilinizin değer kazanmasını sağlamak ve binlere ulaşmak! Maalesef ki doğal yoldan binlerce kişiye ulaşabilen profil sayıları %1’in altında seyretmektedir. Bu sebeple kişiler, adım adım satın aldıkları paket ile ‘doğal bir görünüm’ yakalayabiliyor ve bu sayede Instagram takipçi satın alarak kendilerini fenomen ilan edebiliyorlar. Eğer amacınız sosyal medya platformlarından para kazanmaksa bu yöntemi sizler için sunuyoruz;

Adım adım takipçi paketi satın alarak istenen ‘takipçi sayısına’ ulaşmaya çalışın.
Bir anda yapılan yükleme belli olmasına neden olur ve bu sebeple parça parça üye gönderilmesi çok daha makul olarak görülmektedir.
Bu noktada sizleri fark eden birçok marka veya ürün satışı gerçekleştiren profiller, tarafınıza reklam vermek adına sıraya girecektir.
Siz de bir paylaşım ile yüzlerce TL kazanabileceksiniz.

Instagram takipçi satın alarak kısa süre içerisinde yatırımınızı kara çevirme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Takipçi hizmetlerini ışık hızında sunan destek personelimiz, ödemelerden hemen sonra paketleri tarafınıza ulaştırmaktadır.

Instagram’da Şöhretinizi Arttırın!

Şöhret basamaklarını tırmanmak, sosyal medyadan elde ettiğiniz fenomenlik ile sesinizi daha fazla duyurmak istiyorsanız en kısa yoldan yükselişi yakalamanıza ilişkin bazı yöntemler sunuyoruz! Tek yapmanız gereken şey, seçtiğiniz paket için ödemeleri gerçekleştirmek ve anında hizmetleri bütünü ile ele almaktan geçiyor. Dünya genelinde milyonlarca kişinin fenomen olabilme hayali ile satın aldığı bu paketler, verimli bir çalışma ile gerçeğe dönmekte ve kişilere sosyal medyanın en çok tanınan ve aranan insanları olma konumunu sağlamaktadır.

Sunulan bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmanız ve Instagram takipçi satın alarak hizmetlerden bir gelir elde etme fırsatını anında sunmaktayız. Tek tıkla hemen bağlantı kurmak ve bu alanda öne çıkan bir hizmeti değerlendirmek açısından web sitemizde yer alan paketlere göz atabilirsiniz. Seçilmiş olan paket ödemelerden sonra tarafımızca aktarılır ve hesaplar isteğinize bağlı Türk ve tamamen ‘gerçek’ kişilere ait olabilir. Yani diğer firmaların sunmuş olduğu yumurta hesaplar ‘sahte görünüm’ yakalamanıza sebep olurken, biz tamamen profil fotoğraflı takipçiler ile bu gibi olumsuz etkenleri ortadan kaldırmaktayız.

Kaynak : https://instakip.com/instagr....uydunuz 

instakip

www.ServerTanitim.NET

Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Instagram’dan Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
  • Profesyonel Ekip: Yangın Güvenliğiniz İçin (0)
  • Almanca Tercümenin Önemi (0)
  • Solar Shield Cam Filmi Toptan ve Perakende Satışı (0)
  • Deniz Suyu Arıtımı (0)
  • Pubg Mobile Nasıl Bir Oyun? (0)
  • İkili opsiyonlar için komisyoncu nasıl seçilir? (0)
  • Ankara Böbrek Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nüket Rüzgaresen (0)
  • Sentius Home Geniş Mobilya Yelpazesi (0)
  • Kadın Giyim Modellerinde Öne Çıkan Trendler (0)
  • SMA Nedir? (0)
  • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (9)
  • Nurcan Hanım nerede? (9)
  • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
  • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
  • Ana Fikri (6)
  • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
  • Sınav Sonuçlarım (5)
  • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
  • Zahide (4)
  • Son ayların favorileri (4)
  • sercank
  • crocodill
  • degaussbilisim
  • DERO
  • Onurca
  • Komünar
  • MericIrmak
  • GülünDikeni
  • Gökyüzü
  • dilokullari