Cumartesi, 2024-04-20, 9:07 AM
Hoş geldiniz Ziyaretçi | Üye Olun | Giriş

Gökyüzü Edebiyatı

Ana Sayfa
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:
Arama Motoru
Anketimiz
Sitemizi Oylayınız
1. Çok güzel
2. Çok zayıf
3. Güzel
4. Orta
5. Zayıf
Toplam Cevap: 14
Mini Sohbet
İstatistiklerimiz
Giriş
İsminiz:
Şifreniz:

Sanal Ders Yazılımı - Forum

[ Yeni Mesajlar · Üye Listemiz · Forum Kuralları · Arayın · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Gökyüzü, DERO, MericIrmak, mavideniz  
Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Sanal Ders Yazılımı
Sanal Ders Yazılımı
sercankTarih: Pazartesi, 2020-04-20, 2:54 PM | Mesaj # 1
Yetkin Paylaşımcı
Grup: Üye
Ödülleri: 0
Sitedeki Durumu: Burada değil
Sanal Ders Yazılımı

Sanal Ders Yazılımı ile eğitim kurumunuzun eğitimi kesintiye uğramadan devam eder. Uzaktan eğitimde teknolojinin imkanlarından faydalanmak için siz de sanal ders yazılım programları kullanmalısınız. Sanal ders yazılımı nedir, katkıları nelerdir, nasıl çalışır, nerden temin edilir, sağladığı faydalar nelerdir gibi sorularınıza cevap bulmak için siz de E-uzaktan.com bağlantı adresinden web sitemize ulaşabilirsiniz.

Sanal ders yazılımı ile sizde uzaktan eğitim sisteminizi kurabilirsiniz. Firmamızın sunduğu sanal ders yazılım programları ile siz de e-uzaktan eğitim yönetim sistemine sahip olabilirsiniz. Eğitim kurumları için geliştirilen yazılımı muhasebe ve CRM yazılımlarına entegre edebilirsiniz.  Bu sistem sadece canlı ders anlatmanın dışında doküman paylaşımı, portal hizmeti, ödeme yönetim modülü, e-kütüphane gibi modüllerde içerir. Eğitim verimliliğini arttıran bu sistemde yer alan e-kütüphane sistemi ile modülde yer alan açık kaynakları kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.  Bu sistemde öğretmenler kendi oluşturdukları ders dokümanları ve notları paylaşabilir.

Sanal ders yazılımı ile zor şartlar altında olsanız bile eğitim hizmetleriniz kesintiye uğramadan devam eder. Günümüzde Koronavirüs salgınından sonra okulların kapanması, öğrencilerin uzaktan eğitim sistemine dahil olmasından sonra sanal ders yazılımlarının önemi arttı. Sanal ders yazılımı ile öğrenciler evlerinden, ya da internet bağlantısı olan her yerden sanal sınıf ortamına dahil olabilir. Ders videolarını izleyebilir, telekonferans sistemi ile dersleri takip edebilir. 4K ve full HD görüntü kalitesine sahip videoları yüksek bant genişliğine sahip sunuculardan takılmadan sorunsuz bir şekilde izleyebilir.

Sanal ders sistemi ile öğretmenler sistem üzerinden canlı ders işleyebilir. Eğitim kurumunuzdan kesintisiz eğitim vermek için siz de mutlaka uzaktan eğitim sistemine dahil olmalısınız.  Sanal ders sistemi çok fonksiyonlu bir sistemdir. Yönetim sistemi panelinden veli bilgilendirme işlemleri yapabilirsiniz. Veli bilgilendirme ve öğrenci sınavları yapma gibi birçok işlemleri bu panelden gerçekleştirebilirsiniz.  Sistemde yer alan portal modülü sosyal öğrenmeyi geliştirir. Portal üzerinden belli konularda fikir alışverişi yapabilir, tartışma konusu açabilirsiniz. Portal üzerinden forum gibi tüm okul kayıtlarını paylaşabilirsiniz.  Portal ile veliler öğrenciler hakkında bilgilendirilir. Velileri bu sistem ile daha aktif hale getirebilirsiniz.

https://www.e-uzaktan.com

imza: Oyun - Forum

Forum » Güncel Yaşam » Diğer Konular » Sanal Ders Yazılımı
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Renk Açılımları: -Yönetici- -Moderatör- -Özel Görevli- -Deneme Moderatör- -Üye- -Engellendi-
Forum İstatistikleri
Son Mesajlar
En Çok Yorumlananlar
En Aktif Üyeler
  • Almanca Aylar (0)
  • Hekimler için Dijital Çözüm (0)
  • inovapin.com ile pubg mobile uc satın al (0)
  • Ankara araç kaplama hizmetleri - Ankaraarackaplama.com.tr (0)
  • Adana Boşanma Avukatı Ücretleri Kim Tarafından Ödenir? (0)
  • Ankara implant tedavi merkezi - Ankaradisklinik.com (0)
  • Soru Oyunu - Eğlenceli Bir Deneyim (0)
  • Profesyonel Ekip: Yangın Güvenliğiniz İçin (0)
  • Almanca Tercümenin Önemi (0)
  • Solar Shield Cam Filmi Toptan ve Perakende Satışı (0)
  • bir portre yapılışı.. karelere bölerek çalıştım..aşama aşama (9)
  • Nurcan Hanım nerede? (9)
  • Edebiyat Bilimi (1 Cilt, 1 Bölüm) (9)
  • BAB-I ESRAR / AHMET ÜMİT (8)
  • Ana Fikri (6)
  • Akrilik çalışmalarımdan bir kaçı (6)
  • Sınav Sonuçlarım (5)
  • Bugün çalıştığım Karakalem portre çalışmam..sıcağı sıcağına. (5)
  • Zahide (4)
  • Son ayların favorileri (4)
  • sercank
  • crocodill
  • degaussbilisim
  • DERO
  • Onurca
  • Komünar
  • MericIrmak
  • GülünDikeni
  • Gökyüzü
  • dilokullari